^Zpět nahoru
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Pes a člověk mohou vytvořit tak silný vztah proto, že dokážou vzájemně pochopit své citové reakce. Pes má možná větší radost ze života než my a tento pocit z něj vyzařuje natolik silně, že se z něj těšíme i my lidé. (Jeffrey Masson)...


Kontakt
Tel: +420 777 078 174
veshb@email.cz

Motto:

Od Brodských strání

Chovatelská stanice Flat coated retriever

O nás

Dovolte mi, přivítat Vás na našich stránkách. Mé jméno je Jana Hladíková a tato internetová prezentace je věnována chovatelské stanici „od Brodských strání“ a především naší psí společnosti. Dovíte se zde bližší informace a můžete sledovat novinky z našeho aktivního psího života. Dále se můžete informovat o plánovaných odchovech a dalších našich aktivitách.

Naše chovatelská stanice byla založena roku 2013. Její název jsem směřovala k městu, ve kterém žiju a okolí, ve kterém cvičím naší psí smečku. O psy se zajímám již téměř 20 let. Mým prvním psím svěřencem byla fenka dalmatina Bety. Když mi po 16 letech odešla do psího nebe a po dlouhém hledání dalšího psího kamaráda, na mne z obrázku koukala malá černá flatí stvoření. Neváhala jsem a okamžitě kontaktovala majitele. A tak na jaře roku 2012 začal počátek mé další životní cesty nejen s flatí společností, která není jednoduchá, ale věřím, že když člověk dělá svojí zálibu s upřímností, tak se mu snažení vydaří a bude rozdávat jen radost.

Proto ještě jednou vítejte na našich stránkách s kynologickou tématikou